pasek

“Smak na produkt”

www.smaknaprodukt.pl

Wschodnia Małopolska na rowerze

W ramach tego projektu współpracy opracowano trasy rowerowe, przebiegające przez obszar pięciu LGD. Trasa ma charakter rozbudowanej pętli rowerowej. Turysta, zgodnie z zamierzeniami projektu,  przemierzając ją ma możliwość zatrzymania się w wybranych punktach, zwiedzenia atrakcji, odwiedzenia gospodarzy w gospodarstwach agroturystycznych i ekologicznych, rękodzielników i twórców ludowych.

WIĘCEJ…

Bursztynowy szlak rowerowy

Celem tego projektu współpracy jest wytyczenie i oznakowanie szlaku rowerowego o długości 8,8 km biegnącego na terenie Gminy Żabno: od granicy gmin Radłów/Żabno do granic gmin Żabno/Olesno. Planowana trasa zaczynać się będzie w Przybysławicach następnie przebiegać będzie przez Pasiekę Otfinowską i przeprawą promową do Otfinowa, następnie drogą Górki-Klepki w stronę Gorzyć do Kłyża i dalej w kierunku gminy Olesno.

WIĘCEJ…

Projekt proekologiczny

W dniu 9 maja 2012 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zawarto Umowę nr 00033-6931-UM0600032/11 w ramach działania “Wdrażanie projektów współpracy” w zakresie operacji polegającej na przygotowaniu projektu współpracy pn: “Aktywna ekologia-zarządzanie energią w gminie” na kwotę w wysokości 10 970,53 zł.


obrazek1
obrazek2
obrazek3
obrazek4
obrazek5
obrazek6
obrazek7
obrazek8
obrazek9

Kontakt

Stowarzyszenie - Zielony Pierścień Tarnowa
Skrzyszów 335 A, 33-156 Skrzyszów
Tel/Fax: 14 632 63 45
E-mail: biuro@lgdzpt.pl
Scroll to Top
Facebook